Дата: від до Скинути

Оголошення про проведення конкурсу щодо призначення управителя з управління багатоквартирними будинками

Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150 «Про затвердження порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку», на виконання рішення ради Попільнянської селищної ради від 07 листопада   2019 року №   «Про проведення конкурсу з призначення управителя з багатоквартирних будинків Попільнянської селищної ради», з метою забезпечення управління об'єктами житлово-комунального господарства, здійснення їх належного утримання та ефективної експлуатації, відділ капітального будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства Попільнянської селищної ради оголошує конкурс щодо призначення управителя з управління багатоквартирними будинками, в якому не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники якого не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком.

08:11 29.03.2021

До уваги громадян!

З 18 березня 2021 року, в зв`язку з захворюванням працівників Центр надання адміністративних послуг тимчасово не працюватиме.

08:31 18.03.2021

Повідомлення про проведення громадських слухань

У зв’язку з карантином, згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 р. № 104 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»  громадські слухання щодо обговорення документації «Детального плану території земельної ділянки (кадастровий номер 1824755100:01:008:0601) загальною площею 0,024 га за адресою: вул. Б. Хмельницького, 4 смт Попільня Попільнянського району Житомирської області у зв’язку з реконструкцією магазину непродовольчих товарів», переносяться та відбудуться після врегулювання епідемічної ситуації в державі.

09:20 15.03.2021