Про скликання двадцять шостої сесії Попільнянської селищної ради

Керуючись ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати двадцять шосту сесію Попільнянської селищної ради VIІ скликання   27 лютого 2019 року о 10.00 годині у великій залі районної ради.

15:30 13.02.2019

Про лісокультурну кампанію 2019 року

Дочірнє підприємство “Коростишівський лісгосп АПК "Житомирського обласного комунального агролісогос-подарського підприємства “Житомироблагроліс” Житомирської обласної ради, яке знаходиться за адресою вул. Різдвяна, 80А, м.Коростишів, Коростишівський район, Житомирська область, 12504, повідомляє, що у 2019 році в лісах, що знаходяться в межах території Попільнянської ОТГ, намічені наступні лісогосподарські заходи:

13:42 12.02.2019

Проект «Сильні ради – спроможні громади»

Стартувала третя хвиля набору депутатів місцевих рад об’єднаних територіальних громад (ОТГ) на навчальні семінари з актуальних питань депутатської діяльності в рамках проекту «Сильні ради – спроможні громади».

11:47 30.01.2019

Про роботу пересувного сервісного  центру МВС України

Про роботу пересувного сервісного центру МВС України

01 лютого 2019 року з 11 до 16 години в районі працюватиме пересувний сервісний центр МВС України. Водії матимуть змогу зареєструвати або перереєструвувати транспортні засоби, замінити посвідчення водія (включно з посвідченням єврозразка), а також оформити запити на отримання довідок про відсутність судимостей. Місце роботи сервісного центру: смт Попільня, вул.Фомічова, 6 (колишнє приміщення МРЕВ).

14:05 29.01.2019

Створення Центру надання адміністративних послуг виходить на фінішну пряму

Протягом останніх декількох місяців у нашій громаді в тісній співпраці колективу селищної ради, депутатського корпусу громади та громадкості триває процес створення сучасного Центру надання адміністративних послуг. Центру за Європейськими стандартами, який дасть змогу мешканцям громади та району отримати доступ до понад 150 видів адміністративних послуг.

11:04 28.01.2019