Акція «Чисті водойми - екологічно здорова країна»

Державним агентством рибного господарства України ініційовано Всеукраїнську акцію «Чисті водойми - екологічно здорова країна». Даний захід присвячений Всесвітньому дню води. Його мета - очистити береги водойм від сміття та покращити екологічний стан довкілля.

08:43 21.03.2019

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Згідно Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» жителям надано право самостійно вибирати форму управління своїм будинком, прийнявши спільне рішення співвласників будинку.

13:34 11.03.2019

Інклюзивна освіта - це створення рівних можливостей

Минув майже рік, як Попільнянська селищна рада прийняла рішення про створення інклюзивно-ресурсного центру. За цей час для нього виділили приміщення, придбали частину обладнання і необхідних засобів, з вересня минулого року він запрацював у режимі дообладнання та доукомплектування кадрами. Нині цей процес на стадії завершення. І на часі - прийом дітей.

15:20 25.02.2019

Про проведення ремонтних робіт

Бердичівське лінійне виробниче управління магістральних газопроводів доводить до відома жителів Попільнянської ОТГ, що в лютому місяці 2019 року на землях, які перебувають в адміністративних межах Попільнянської селищної ради (в районі с. Голуб`ятин) будуть проводитись ремонтні роботи для забезпечення належної експлуатації магістральних трубопроводів.

09:39 22.02.2019